ТЕМНАТИК

Творчество,экономика,мысль,неизвестное,аналитика,топ-новости,информация, коменты

Чортородиця – антипод Богородиці

Чорні ікони: Чортородиця, як антипод Богородиці

Кажуть, google знає все, і якщо цього немає в інтернеті, то цього не існує. Виявляється, бувають винятки. Якось авторові довелося почути від знайомого екстрасенса про існування чорних ікон, а потім і побачити їх на власні очі. Хвостиками мишей, перами чорних ворон, рунами чи картами таро сьогодні вже мало кого здивуєш. А ось ікони, створені на противагу християнським, та ще й про які ні сном, ні духом не знає найвідоміший пошуковик, заінтригували. «У християн — Богородиця, у них – Чортородиця», — на простому прикладі пояснив знайомий екстрасенс. «Давай, знайом мене з ними», — погодилась я.

«Вони» — це орден «Темних Богів під егідою Стародавнього Змія», який називає себе продовженням Акадо-Шумерської цивілізації (4 тис.до н.е.), зберігає древні знання, практикує магічні практики, планує збудувати перший у сучасній Україні храм Сатани та, власне, малює і використовує чорні ікони. Дислокується орден у Києві, але має своїх представників у регіонах, зокрема у Львові. Верховний маг ордену іменується Пазілорт, у світському житті — Олександр Контаністов.
Марина Голбан, верховна жриця ордену, сама малює чорні ікони, що вже рідкість у християнських традиціях. Марина живе в Києві, практикує екстрасенсорику, чорну магію і має незвичайну релігію. В ордені її називають Каліволо.
«Чорні ікони можуть створювати тільки чорні іконописці, на чистому полотні або поверх існуючої християнської ікони, змінюючи образ на протилежний, — розповідає Марина. — В цьому разі затираються святі лики й німби, і замість них зображують бісівські сутності з горбатими носами, пазурами на руках і т.д. Сенс цього — у зневазі всього християнського. І цей спосіб вважається найбільш «ефективним», адже після такого осквернення чорна ікона одразу буде володіти темною силою». Що дивно, коли канонічний сюжет створюють «з нуля», кігті, роги та інші жахливі деталі не зображають, бо декотрі чаклуни та відьми дотримуються тієї думки, що Сатана й інші «чорні князі» прекрасні ликом.
Одним із класичних сюжетів чорних ікон є Цариця Іродіана з немовлям Іродом, яку простіше називають Чортородиця. Це антипод християнської Богородиці. Важливо зазначити, що прямих паралелей між земним царем Іродом тут немає, наголошує жриця. Біс Абар є антиподом християнського Миколи-угодника, зовнішня схожість між ними просто дивує. Ще один відомий сюжет — Око Диявола — є антиподом до Всевидющого Ока у християн. Є пекельна Трійця на противагу Святій. Антихриста зображають поруч із Христом, наче двох близнюків, тільки в Антихриста злий погляд та цифра на німбі 666. Мало не на кожному образі є рівносторонні, чаклунські хрести, часто трапляються і перевернуті церковні розп’яття.
«Більша частина чорних ікон, які є у власності чорних магів, датована XVIII століттям, — каже Марина. — Їх зберігають у чорному оксамиті у західному куті дому, а дістають лише безпосередньо перед молитвою чи для проведення обрядів. Так само, як і християнська, кожна чорна ікона має своє намолення. Тому що старіша — то цінніша. Свого часу чорні ікони замінили нашим попередникам багаточисленні фетиші».
Невідомо, чи продаються чорні ікони в Україні, принаймні орден Марини такого бізнесу не провадить. За інформацією знайомого екстрасенса, чорну ікону можна замовити у майстра з Росії на спеціальному сайті. Окрім читання молитов, ці образи використовують у традиційних чорних обрядах, зокрема і на Вальпургієву ніч з 30 квітня на 1 травня, коли, за язичницькими віруваннями, слабне межа між світами мертвих і живих, а маги святкують прихід світлої й теплої пори року.
Ірина ЮЗИК